Træner- ledere i Tårnby FF pr. 8. april 2016

 

Bestyrelsen

 

Navn

Område

Mobil

E-mail

Kristian Engelbrecht

Formand

2088 8569

ke@taarnbyff.dk

Kenneth Hansen

Næstformand

6070 4151

kh@taarnbyff.dk

Philip Normann

Kasserer

2885 9896

pn@taarnbyff.dk

Martin Jensen

Bestyrelsesmedlem (Sportschef 1. senior)

2063 8872

mj@taarnbyff.dk

Sofie Hvidt

Bestyrelsesmedlem (event ansvarlig)

6019 6707

sh@taarnbyff.dk

Jette Jensen

Bestyrelsesmedlem (Pigeungdomformand)

5373 1532

jj@taarnbyff.dk

Kenneth V. Hansen

Bestyrelsesmedlem (Drengeungdomsformand)

2681 2693

jullenick@hotmail.com

Keld Berg Rasmussen

Bestyrelsesmedlem

2688 1202)

kb@taarnbyff.dk

(Sponsorgruppen - Banetider - Tider træningskampe - Kampflytninger )

 

 

 

Seniorafdelingen herrer

 

Navn

Område

Mobil

E-mail

Frank Sørensen

1. holdstræner

3140 5885

franko2770@live.dk

Niklas Svendsen

1. holdsassistenttræner

6053 3125

nicklas_svendsen@hotmail.com

Gert Petersen

1. hold holdleder

2812 0182

ghp@taarnbyff.dk

Kenneth Hansen

Målmandstræner

6070 4151

kh@taarnbyff.dk

Martin Jensen

Sportschef 1. senior

2063 8872

mj@taarnbyff.dk

Philip Normann

2. holdstræner

2885 9896

pn@taarnbyff.dk

Dennis Kofoed

2. holdsassistenttræner

3142 1136

dkofoed@hotmail.com

Allan Sohn

2. hold holdleder

6085 6271

allan.sohn@sol.dk

Philip Petersen

3. holdstræner

2871 2855

batigol_garder@hotmail.com

Kristian Engelbrecht

Oldboys

2088 8569

ke@taarnbyff.dk

Bjørn

3 7M Efterår, P2

2684 1771

baer609@hotmail.com

Mikkel Tønnesen

3 7M Efterår, P1

6166 1638

mikkel_tonnesen@hotmail.com

 

Seniorafdelingen Handicapafdelingen

 

Navn

Område

Mobil

E-mail

Dennis Andersen

Handicapafdelingen A

4134 0925

da@naserengoering.dk

Leif Prüter

Handicapafdelingen B

2240 0805

lisleifp@gmail.com

Seniorafdelingen damer

Navn

Område

Mobil

E-mail

Jano Niessen

Dameseniortræner

2692 1542

j-13@ofir.dk

Daniel Lilholm Nielsen

Dameseniortræner

5354 1964

valbykrolle@hotmail.com

Michelle Rasmussen

1. senior holdleder

5338 4853

m.b.rasmussen@hotmail.com

Maj-Britt Vraadal Riise

7-mands træner

3120 0502

mb@vraadalriise.dk

Mie Jørgensen

7-mands træner

4029 7913

mie-joergensen@hotmail.com

Ungdomsafdelingen drenge

Navn

Område

Mobil

E-mail

Pt. uden træner

U5 drenge træner

?

?

Betina Engelbrecht

U6 drenge træner

5194 4598

fysiohoej@gmail.com

Martin Jensen

U8 drenge træner

2063 8872

mj@taarnbyff.dk

Kenneth V. Hansen

U8 drenge træner

2681 2693

jullenick@hotmail.com

Anders Haugaard

U8 drenge træner

2625 7537

anders.holmgaard@hotmail.com

Rene Slothuus Nielsen

U8 drenge træner

2259 5386

rillenator@gmail.com

Tim Kindler Hansen

U10 drenge træner

2285 9241

tim_kindler@hotmail.com

Andre Korsholm

U10 drenge A-truppen

2067 5446

andrekors@hotmail.com

Ole Sønder

U10 drenge A-truppen

2096 2779

sonderkoch@youmail.dk

Brian Mose

U10 drenge A-truppen

2856 0082

mose1@webspeed.dk

Peter Lylloff

U10 drenge B-truppen

2073 6727

plylloff@icloud.com

Jakob Pettersson

U10 drenge B-truppen

2670 5978

thepetterssons@hotmail.com

Lene Jørgensen

U10 drenge holdleder

?????

?????

Ungdomsafdelingen piger

Navn

Område

Mobil

E-mail

Allan Pedersen

U8 piger + U9 piger

2238 0680

tunisvej21@gmail.com

Søren Kudahl Sørensen

U8 + U9 piger holdleder

2338 4211

sorenkudahl@hotmail.com

Niels Skourup Nielsen

U10 piger træner

3125 6926

nielssknielsen@hotmail.com

Rune Pilgaard Jensen

U10 piger træner

2911 7904

rpj@rpj.dk

Anders Lærkegaard

U10 piger holdleder

2616 3121

laerkegaard@me.com

Ricco Christoffersen

U15 piger træner

4017 2322

sandmette@gmail.com

Vivi Schack Kempel

U15 piger holdleder

2372 5983

mtv@privat.dk

Ronnie Jacobsen

U17 piger træner

2720 1908

jacobsen@stofanet.dk

 

Næstekamp for 1. senior:

 

              

 

Rønne fB   VS   Tårnby FF

 

Rønne stadion nord, Opvisningsbanen

Fredag 19. Maj Kl 19:30

 

Alle klubbens

Hold