KAMPPROGRAM 2015 / 2016

 

 

      Dato           Modstander     Spillested   Resultat
    Onsdag 22. Juli 2015 Kl 18:00         B1908     Vestamager Idrætsanlæg   4 - 0
    Lørdag 25. Juli 2015 Kl 12:00         Kjøbenhavns Boldklub     Jens Jessensvej   1 - 2
    Lørdag 1. August 2015 Kl 10:30         Brøndby Idræts Forening     Vestamager Idrætsanlæg   9 - 2
    Lørdag 8. August 2015 Kl 10:30         Sønderbro Fight     Blochs Biler Arena   1 - 2
    Onsdag 12. August 2015 Kl 18:30         Football Club Helsingør     Blochs Biler Arena   1 - 3
    Tirsdag 18. August 2015 Kl 19:00         Boldklubben FIX     Gadelandet   2 - 5
    Lørdag 22. August 2015 Kl 13:00         Dragør Boldklub     Blochs Biler Arena   5 - 0
    Søndag 30. August 2015 Kl 15:15         Nørrebro United     Mimersparken   2 - 3
    Onsdag 2. September 2015 Kl 18:15         VLI     Blochs Biler Arena   5 - 4
    Lørdag 5. September 2015 Kl 13:00         Amager Fodbold Forening     Blochs Biler Arena  

3 - 0

UHT

    Fredag 11. September 2015 Kl 18:30         Boldklubben Heimdal     Fælledparken   0 - 8
    Lørdag 19. September 2015 Kl 13:00         Sunred Beach     Blochs Biler Arena   4 - 7
    Lørdag 26. September 2015 Kl 15:00         Boldklubben Rødovre     Rødovre Stadion   1 - 7
    Lørdag 3. Oktober 2015 Kl 13:00         Husum Boldklub     Blochs Biler Arena   0 - 1
    Lørdag 10. Oktober 2015 Kl 11:00         Østerbro Idræts Forening     Fælledparken   2 - 1
    Lørdag 17. Oktober 2015 Kl 13:00         Idræts Forening Føroyar     Blochs Biler Arena   4 - 1
    Fredag 23. Oktober 2015 Kl 18:00         Football Club Udfordringen     Valby Idræts Park   1 - 4
    Lørdag 7. November 2015 Kl 13:00         Vigerslev Boldklub     Blochs Biler Arena   2 - 4
    Lørdag 14. November 2015 Kl 15:00         Brøndby Idræts Forening     Vestegnen   3 - 2
    Søndag 20. Febuar 2016 Kl 12:45         Kjøbenhavns Boldklub     Frederiksberg Idrætspark   4 - 1
    Lørdag 13. Febuar 2016 Kl 12:00         Christiania Sports Club     Vestamager Idrætsanlæg   2 - 3
    Søndag 21. Febuar 2016 Kl 12:00         Boldklubben af 1908     Vestamager Idrætsanlæg   1 - 4
    Lørdag 27. Febuar 2016 Kl 14:00         Football Club Ishøj     Vestamager Idrætsanlæg   5 -  1
    Lørdag 5. Marts 2016 Kl 15:50         Kløvermarkens Fodboldklub     Kløvermarken   3 - 1
    Mandag 7. Marts 2016 Kl 19:30         Ballerup-Skovlunde Fodbold     Ballerup Idrætspark   2 - 2
    Lørdag 12. Marts 2016 Kl 12:00         Værebro Boldklub     Vestamager Idrætsanlæg   5 - 4
    Søndag 20. Marts 2016 Kl 12:00         Fredriksberg Alliancen 2000     Vestamager Idrætsanlæg   2 - 2
    Torsdag 24. Marts 2016 Kl 13:30         Boldklubben FIX     Vestamager Idrætsanlæg   3 - 0
    Mandag 28. Marts 2016 Kl 13:30         Dragør Boldklub     Hollænderhallen   1 - 6
    Lørdag 02. April 2016 Kl 13:00         Nørrebro United     Blochs Biler Arena   1 - 3
    Fredag 08. April 2016 Kl 19:00         VLI     Frederiksberg Idrætspark   1 - 4
    Lørdag 16. April 2016 Kl 13:00         Amager Fodbold Forening     John Tranums Alle   0 - 1
    Lørdag 23. April 2016 Kl 13:00         Boldklubben Heimdal     Blochs Biler Arena   3 - 1
    Søndag 01. Maj 2016 Kl 11:45         Sunred Beach     Ryparken   1 - 5
    Onsdag 11. Maj 2016 Kl 18:30         Øresund Klubfodbold     Kløvermarken   0 - 6
    Lørdag 14. Maj 2016 Kl 13:00         Boldklubben Rødovre     Blochs Biler Arena   3 - 4
    Fredag 20. Maj 2016 Kl 18:30         Husum Boldklub     Husumparken   3 - 4
    Lørdag 28. Maj 2016 Kl 13:00         Østerbro Idræts Forening     Blochs Biler Arena   2 - 0
   

Onsdag 1. Juni 2016 Kl 18:30

        Frederiksberg Boldklub     Blochs Biler Arena   3 - 0
    Lørdag 04. Juni 2016 Kl 15:00         Idræts Forening Føroyar     Kløvermarken   3 - 3
    Lørdag 11. Juni 2016 Kl 13:00         Football Club Udfordringen     Blochs Biler Arena   4 - 1
    Lørdag 25. Juni 2016 Kl 15:00         Vigerslev Boldklub     Valby Idrætspark   2 - 4
    Tirsdag 9. August 2016 Kl 18:30         Fremad Valby     Blochs Biler Arena